Darčekové poukazy

Hyperbarická komora 1x (40€)

Tento darčekový poukaz obsahuje 1x (hodinový) vstup do hyperbarickej komory. Po kliknutí na OBJEDNAŤ vás presmerujeme na formulár (na spodnej časti tejto stránky) ktorý je potrebné vyplniť, následne vás budeme kontaktovať.

Hyperbarická komora 5x (175€)

Tento darčekový poukaz obsahuje 5x (hodinový) vstup do hyperbarickej komory. Po kliknutí na OBJEDNAŤ vás presmerujeme na formulár (na spodnej časti tejto stránky) ktorý je potrebné vyplniť, následne vás budeme kontaktovať.

Hyperbarická komora 10x (300€)

Tento darčekový poukaz obsahuje 10x (hodinový) vstup do hyperbarickej komory. Po kliknutí na OBJEDNAŤ vás presmerujeme na formulár (na spodnej časti tejto stránky) ktorý je potrebné vyplniť, následne vás budeme kontaktovať.

Oxygenoterapia 10x15 (30€)

Tento darčekový poukaz obsahuje 10 vstupov po 15 minút na oxygenoterapiu.Po kliknutí na OBJEDNAŤ vás presmerujeme na formulár (na spodnej časti tejto stránky) ktorý je potrebné vyplniť, následne vás budeme kontaktovať.

Oxygenoterapia 10x30 (50€)

Tento darčekový poukaz obsahuje 10 vstupov po 30 minút na oxygenoterapiu.Po kliknutí na OBJEDNAŤ vás presmerujeme na formulár (na spodnej časti tejto stránky) ktorý je potrebné vyplniť, následne vás budeme kontaktovať.

Oxygenoterapia 10x60 (80€)

Tento darčekový poukaz obsahuje 10 vstupov po 60 minút na oxygenoterapiu.Po kliknutí na OBJEDNAŤ vás presmerujeme na formulár (na spodnej časti tejto stránky) ktorý je potrebné vyplniť, následne vás budeme kontaktovať.